Bizoya Domestic and Foreign Trade Ltd. Ltd.

Поделиться:
Not approved icon Не проверенный поставщик
Совершите безопасную сделку с этим поставщиком. Подать заявку
USD 4.0 - 4.5/шт
Geleneksel Türk hamam keselerinden olan DK-050 ürünü en iyi şekilde cildinizi ölü hücre ve kirlerden arındırarak en düşük maliyetle en sağlıklı bir şekilde cilt bakımı yapmanızı sağlar. Keselenmek size huzur verecektir, kendinizi hafiflemiş hissettirecek, sağlık açısından da cilt hastalıklarından korunmanızı, aknelerinizden kurtulmanızı sağlayacak, cilt altı kan dolaşımınızı hızlandırırken ciltteki yenilenmeyi süratlendirecektir. Ölü cilt hücrelerinizden arınmanızı sağlayacak olan keselenme cilt gözeneklerinizin açılarak daha rahat nefes almasını sağlamakla kalmayıp üst tabakanın yeniden yapılanmasını sağlayacaktır. Keselenmek, vücudunuzu bütün olarak sağlıklı kılar, özellikle bağışıklık sisteminize olan katkısı nedeniyle hastalıklara karşı direncinizi arttırır. Selülitin tedavisinde ve önlenmesindeki yeri tartışılmaz hale gelmiştir. Keselemeyle dökülen ölü hücreler altında hapsolmuş daha sağlıklı deri ortaya çıkar. Kese, kan dolaşımını artırır, toksinleri hem deriden hem de artan dolaşım ile kandan atılmasını kolaylaştırarak deri altındaki selülitin giderilmesinde rol oynar. Doktorların, dermatologların, plastik cerrahlarının ve güzellik uzmanlarının önerileri doğrultusunda pürüzsüz, sağlıklı bir cilt ve selülitsiz bir yaşam için sizlere Kese kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Selülitin önlenmesi için her gün kalça ve baldırlara nazik dokunuşlarla tatbik edilmesi tavsiye edilmektedir.
USD 4.5/шт 4.5
Очень эффективный шелковый скраб для ванны. Он легко удаляет с кожи омертвевшие клетки и грязь, омолаживает кожу, и вы получаете блестящую, бархатистую кожу.
USD 1.0 - 1.1/шт
Geleneksel Türk hamam keselerinden olan DK-001 ürünü cildinizi ölü hücre ve kirlerden arındırarak en düşük maliyetle en sağlıklı bir şekilde cilt bakımı yapmanızı sağlar. Keselenmek size huzur verecektir, kendinizi hafiflemiş hissettirecek, sağlık açısından da cilt hastalıklarından korunmanızı, aknelerinizden kurtulmanızı sağlayacak, cilt altı kan dolaşımınızı hızlandırırken ciltteki yenilenmeyi süratlendirecektir. Ölü cilt hücrelerinizden arınmanızı sağlayacak olan keselenme cilt gözeneklerinizin açılarak daha rahat nefes almasını sağlamakla kalmayıp üst tabakanın yeniden yapılanmasını sağlayacaktır. Keselenmek, vücudunuzu bütün olarak sağlıklı kılar, özellikle bağışıklık sisteminize olan katkısı nedeniyle hastalıklara karşı direncinizi arttırır. Selülitin tedavisinde ve önlenmesindeki yeri tartışılmaz hale gelmiştir. Keselemeyle dökülen ölü hücreler altında hapsolmuş daha sağlıklı deri ortaya çıkar. Kese, kan dolaşımını artırır, toksinleri hem deriden hem de artan dolaşım ile kandan atılmasını kolaylaştırarak deri altındaki selülitin giderilmesinde rol oynar. Doktorların, dermatologların, plastik cerrahlarının ve güzellik uzmanlarının önerileri doğrultusunda pürüzsüz, sağlıklı bir cilt ve selülitsiz bir yaşam için sizlere Kese kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Selülitin önlenmesi için her gün kalça ve baldırlara nazik dokunuşlarla tatbik edilmesi tavsiye edilmektedir.
USD 3.0 - 3.25/шт
%100 saf ipekten özel olarak dokunarak üretilmiş yüz kesesidir. Hafif dokunuşlarla yüzdeki ölü hücreleri, kozmetik kalıntılarını temizleyerek yüzünüzün doğal güzelliğine kavuşmasını sağlar.  
О компании
Категории: Адрес:
Женская одежда, Женская национальная одежда, Косметика и парфюмерия, Косметика по уходу за кожей, Аксессуары для ванн, Средства для личной гигиены, Средства индивидуальной защиты, Все для кухни, Строительные материалы, Строительные леса, Декоративные изделия, Аксессуары для дома Турция, Izmir, 5478/1 Sk.No:6/A Çamdibi/Bornova

Наша компания имеет богатую историю в городе и нахрдится в жемчужине Эгейского моря, расположена в Измире, третьем величине в Турции. С 2006 года она специализируется на турецкой бане и предоставляет всю продукцию от стадии строительства бани до последнего использованного аксессуара.

Наша цель - не только продавать продукты, но и предоставлять наиболее точную информацию о традиционной турецкой бане, которая насчитывает сотни лет и ни в коем случае не утратила своей значимости.
С 2007 года мы продаем мрамор на мраморной основе, мраморный пол, мраморные стеновые панели, аксессуары для ванной, сумки, набедренные повязки, османские краны и миски для турецких бань, особенно мрамор и мраморные изделия.
Поставщик:
"Узлегпром"
Напишите нам, мы онлайн!