Notifications

  • Qoovee icon No notifications
Not approved icon

Belice Group Kimya San. ve Tic. A.Ş.

Belice Group Kimya Sanayi ve Ticaret A.Ş. 2005 yılında tekstil yardımcı kimyasalları üretimi ve tekstil boya maddeleri alım satımını gerçekleştirmek amacıyla kurulmuştur. 2012 yılında kimyasal üretimindeki tecrübesini ev temizlik ve kişisel bakım ürünleri üretimine taşımıştır. Topluluğumuz 4.000 m2 kapalı alan, 6.000 m2 açık alan üzerine kurulu; 15.000 ton/ay üretim kapasitesi; ürün geliştirme çalışmalarını yüksek teknolojili laboratuvarında, toplam kalite yönetimi anlayışı çerçevesinde müşterilerine, tüketici talep ve beklentileri doğrultusunda katma değer yaratan ürünler geliştirmektedir. Belice Group 2005’de başlayan yolculuğuna, müşteri memnuniyeti, insan kaynakları yatırımı, sosyal sorumluluk anlayışı ve çevreye saygı ilkesi doğrultusunda tekstil yardımcı kimyasalları üretimi başta olmak üzere, ev temizlik ve kişisel bakım ürünleri üretimi, geri dönüşüm tesisleri, enerji yatırımları ile kaliteden ödün vermeden yurt içi ve yurt dışı odaklı yenilikçi ürünler üretmektedir.

About company
Categories: Address: Website:
Construction Materials, Raw materials and minerals, Raw materials for industrial production Turkey, 3.ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ 83325 NOLU CAD NO :20 ŞEHİTKAMİL GAZİANTEP http://www.belicekimya.com

Belice Group Kimya Sanayi ve Ticaret A.Ş. 2005 yılında tekstil yardımcı kimyasalları üretimi ve tekstil boya maddeleri alım satımını gerçekleştirmek amacıyla kurulmuştur.

2012 yılında kimyasal üretimindeki tecrübesini ev temizlik ve kişisel bakım ürünleri üretimine taşımıştır.

Topluluğumuz 4.000 m2 kapalı alan, 6.000 m2 açık alan üzerine kurulu; 15.000 ton/ay üretim kapasitesi; ürün geliştirme çalışmalarını yüksek teknolojili laboratuvarında, toplam kalite yönetimi anlayışı çerçevesinde müşterilerine, tüketici talep ve beklentileri doğrultusunda katma değer yaratan ürünler geliştirmektedir.

Belice Group 2005’de başlayan yolculuğuna, müşteri memnuniyeti, insan kaynakları yatırımı, sosyal sorumluluk anlayışı ve çevreye saygı ilkesi doğrultusunda tekstil yardımcı kimyasalları üretimi başta olmak üzere, ev temizlik ve kişisel bakım ürünleri üretimi, geri dönüşüm tesisleri, enerji yatırımları ile kaliteden ödün vermeden yurt içi ve yurt dışı odaklı yenilikçi ürünler üretmektedir.

Contact supplier
Qoovee icon

Autorization is required

To use this feature, please log in to your account

Log in
Product:

Ткани для женских одежд LAIT от kaium-textile

Supplier:
"Узлегпром"
Min. order:

100 штук

Supplier:
"Узлегпром"
Select a category